RN60C9762BRSL
MFR.Part #
RN60C9762BRSL
JLCPCB Part #
C3381721
Description
-65℃~+175℃ 250mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors