RN55E4320DR36
MFR.Part #
RN55E4320DR36
JLCPCB Part #
C3533366
Description
-65℃~+175℃ 125mW 432Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors