ERL6227R000JKR61
MFR.Part #
ERL6227R000JKR61
JLCPCB Part #
C3390220
Description
-65℃~+175℃ 27Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors