RN55D3002FB14
MFR.Part #
RN55D3002FB14
JLCPCB Part #
C1367155
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors