RN55E4320DRE6
MFR.Part #
RN55E4320DRE6
JLCPCB Part #
C3387636
Description
-65℃~+175℃ 125mW 432Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors