AZ23C3V9-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23C3V9-G3-18
JLCPCB Part #
C6508602
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 3.9V 300mW 95Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS