RN55E4420DR36
MFR.Part #
RN55E4420DR36
JLCPCB Part #
C1780652
Description
-65℃~+175℃ 125mW 442Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors