RN55D3570FRSL
MFR.Part #
RN55D3570FRSL
JLCPCB Part #
C3497905
Description
-65℃~+175℃ 125mW 357Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors