RNC55J1351DSBSL65
MFR.Part #
RNC55J1351DSBSL65
JLCPCB Part #
C3382866
Description
-65℃~+175℃ 1.35kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors