RN55D1241FB14
MFR.Part #
RN55D1241FB14
JLCPCB Part #
C1415378
Description
-65℃~+175℃ 1.24kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors