RN55D3570FBSL
MFR.Part #
RN55D3570FBSL
JLCPCB Part #
C1430004
Description
-65℃~+175℃ 125mW 357Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors