RN55E3570FRSL
MFR.Part #
RN55E3570FRSL
JLCPCB Part #
C1793764
Description
-65℃~+175℃ 125mW 357Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors