RN55C9761FRSL
MFR.Part #
RN55C9761FRSL
JLCPCB Part #
C1781914
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors