RN55C4071BBSL
MFR.Part #
RN55C4071BBSL
JLCPCB Part #
C3427932
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.07kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors