RN55D63R4FBSL
MFR.Part #
RN55D63R4FBSL
JLCPCB Part #
C1427607
Description
-65℃~+175℃ 125mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors