CRCW0805649KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805649KFKEAHP
JLCPCB Part #
C4079397
Description
-55℃~+155℃ 500mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS