RN55E4640DBSL
MFR.Part #
RN55E4640DBSL
JLCPCB Part #
C1426652
Description
-65℃~+175℃ 125mW 464Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors