RN55C9761BRSL
MFR.Part #
RN55C9761BRSL
JLCPCB Part #
C1796866
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.76kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors