RN55C4533DRE6
MFR.Part #
RN55C4533DRE6
JLCPCB Part #
C3551269
Description
-65℃~+175℃ 125mW 453kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors