RNC50H2491FRRE731
MFR.Part #
RNC50H2491FRRE731
JLCPCB Part #
C3353084
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors