V40DM60C-M3/I
MFR.Part #
V40DM60C-M3/I
JLCPCB Part #
C6590577
Description
1 Pair Common Cathode 1.5mA@60V 20A 60V 650mV@20A TO-263AC Schottky Diodes ROHS