RN55C4533BRE6
MFR.Part #
RN55C4533BRE6
JLCPCB Part #
C1783691
Description
-65℃~+175℃ 125mW 453kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors