Y14685R00000Q9L
MFR.Part #
Y14685R00000Q9L
JLCPCB Part #
C1494909
Package
Plugin
Description
10W 5Ω Current Sense Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS