RN55D2434FB14
MFR.Part #
RN55D2434FB14
JLCPCB Part #
C3558150
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.43MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors