RN55C41R2BB14
MFR.Part #
RN55C41R2BB14
JLCPCB Part #
C1414022
Description
-65℃~+175℃ 125mW 41.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors