RNC55J2051DPRE7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J2051DPRE7
JLCPCB Part #
C3492265
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.05kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors