RN55C4132BB14
MFR.Part #
RN55C4132BB14
JLCPCB Part #
C1402038
Description
-65℃~+175℃ 125mW 41.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors