RN55C4172BB14
MFR.Part #
RN55C4172BB14
JLCPCB Part #
C1413996
Description
-65℃~+175℃ 125mW 41.7kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors