TLZ10D-GS18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TLZ10D-GS18
JLCPCB Part #
C17575097
Package
MiniMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 10V 120Ω 40nA@9.44V 500mW 8Ω 9.94V~10.44V MiniMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS