RN55C2232BRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C2232BRE6
JLCPCB Part #
C3409673
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors