RN55E1371BRE6
MFR.Part #
RN55E1371BRE6
JLCPCB Part #
C1790936
Description
-65℃~+175℃ 1.37kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors