RN50C1003FRSL
MFR.Part #
RN50C1003FRSL
JLCPCB Part #
C1796092
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors