RN55C1232BRE6
MFR.Part #
RN55C1232BRE6
JLCPCB Part #
C1783539
Description
-65℃~+175℃ 12.3kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors