RN55E2232BRE6
MFR.Part #
RN55E2232BRE6
JLCPCB Part #
C1792560
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors