RN55C1540BRSL
MFR.Part #
RN55C1540BRSL
JLCPCB Part #
C1798103
Description
-65℃~+175℃ 125mW 154Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors