Y16253K97000T0W
MFR.Part #
Y16253K97000T0W
JLCPCB Part #
C4279110
Description
-55℃~+150℃ 3.97kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount