RL20S820GRE6
MFR.Part #
RL20S820GRE6
JLCPCB Part #
C1777813
Description
-65℃~+175℃ 500mW 82Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors