RN55C1240BRSL
MFR.Part #
RN55C1240BRSL
JLCPCB Part #
C1797877
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors