RN50C9312FBSL
MFR.Part #
RN50C9312FBSL
JLCPCB Part #
C3556796
Description
-65℃~+175℃ 50mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors