RN55C9312FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C9312FBSL
JLCPCB Part #
C1428605
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors