RN50C9312FRSL
MFR.Part #
RN50C9312FRSL
JLCPCB Part #
C3359426
Description
-65℃~+175℃ 50mW 93.1kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors