Y150810K0000BP0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y150810K0000BP0L
JLCPCB Part #
C1477446
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS