RN50E2052CBSL
MFR.Part #
RN50E2052CBSL
JLCPCB Part #
C1433198
Description
-65℃~+175℃ 20.5kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors