RN50C8870FR36
MFR.Part #
RN50C8870FR36
JLCPCB Part #
C3382843
Description
-65℃~+175℃ 50mW 887Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors