RN50C3012FB14
MFR.Part #
RN50C3012FB14
JLCPCB Part #
C3554524
Description
-65℃~+175℃ 30.1kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors