RN50C8870FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C8870FRE6
JLCPCB Part #
C1779946
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 50mW 887Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors