RN50C6810FR36
MFR.Part #
RN50C6810FR36
JLCPCB Part #
C1779419
Description
-65℃~+175℃ 50mW 681Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors