TNPW0805453KBEEN
MFR.Part #
TNPW0805453KBEEN
JLCPCB Part #
C4243282
Description
-55℃~+155℃ 125mW 453kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS