RN50C3790BRSL
MFR.Part #
RN50C3790BRSL
JLCPCB Part #
C3441873
Description
-65℃~+175℃ 379Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors