RN50C3740BRSL
MFR.Part #
RN50C3740BRSL
JLCPCB Part #
C1813143
Description
-65℃~+175℃ 374Ω 50mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors